Mister Mix EPATO RENAL Dogs

Kód: 200-017
Novinka
Neohodnotené
od €18

Zvoľte variant

Kompletné krmivo pre psov: s potravinovou intoleranciou, problémy s obličkami, močovými kameňmi a struvitov.

Rad: BIO SALUS

Za studena lisované krmivo vyrobené v Taliansku.

Detailné informácie

Hmotnost:: 1,7 kg
Skladom | 200-017
€18
Hmotnost:: 6 kg
Skladom | 200-06
€52

Podrobný popis

Mister Mix Epato Renal Dogs je kompletné krmivo, ktoré vďaka svojmu špecifickému zloženiu nájde uplatnenie u všetkých plemien psov s potravinovou intoleranciou, s problémami s obličkami, močovými kameňmi a struvitov.

Zdroj bielkovín s vysokou biologickou hodnotou poskytuje: sušené mäso z lariev HERMETIA. Ryža je jediný zdroj sacharidov.

Nízky obsah vápnika a fosforu prispieva k zmierneniu problémov s obličkami. Do veľkého množstva esenciálnych aminokyselín je integrovaný stredne nízky obsah bielkovín.

Komplexné obsah vitamínov B je cenným pomocníkom na obnovenie správnej funkcie pečene.

Zahrnutie okysľujúcich látok (chlorid amónny a metionín) udržiava PH v moči pod kontrolou. Inhibítory kryštalizácie, vrátane citrátu draselného a kyseliny citrónovej, môže pomôcť zabrániť tvorbe obličkových kameňov a prispieva k ich rozpustenie.

Mister Mix Epato Renal Dogs obsahuje tiež prebiotiká a probiotiká. Kvasinková kultúra a sladovej cereálie fermentované na Aspergillus Niger, majú imunostimulačné účinok, ktorý pomáha normalizovať metabolizmus. Pes sa vďaka tomu nachádza v skvelej kondícii a vitalite, má zdravú pokožku, lesklú srsť a dokonalú črevnú peristaltiku.

Krmivo Mister Mix Epato Renal Dogs podávajte po dohovore s veterinárnym lekárom.

Zloženie: predželatínovaný ryža, hmyzie múčka z lariev hermetia, palmový tuk, kokosový olej MCT, sušený karob, zemiakové vločky, sušená čakanka, uhličitan vápenatý, sušené kvasnice - Saccharomyces Cerevisiae, síran vápenatý, výťažok z gaštanu, Manana oligo sacharidy z bunkových stien Saccharomyces cerevisiae (MOS), Omega 3 -DHA, sladové cereálie, citrát draselný, chlorid amónny, sušený cesnak, morské riasy Algae-Ascophyllum nodosum, tripolyfosfát sodný, FOS - fruktooligosacharidy, chlorid sodný, kyselina citrónová, Pestrec mariánsky, Yucca shidigera, púpava, citrus-citroflavonoidový, Aloe Vera

Antioxidačné látky: E300-L-askorbová kyselina 350,00 mg - zdroj vitamínu C, extrakt z rozmarínu

Analytické hodnoty: Hrubý proteín 14,00%, Hrubé oleje a tuky 16,00%, Vláknina 4,20%, Hrubý popol 4,24%, Vápnik 0,58%, Fosfor 0,35%, Horčík 0,08% , Draslík 0,21%, Sodík 0,11%, ME (kcal / kg) 3 600.

Chemicky presne definované látky: Omega 3 Esenciálne nenasýtené mastné kyseliny - názov v DHA - 400,00 mg.

Doplňujúce informácie: 1.11.8 - sladový výťažok, fermentované Aspergillus niger. (Môžu pôsobiť hlavne na amylázu, ale aj na proteázu a fytázu).

Odporúčané denné dávkovanie: 10 g krmiva na 1 kg telesnej váhy psa. Príklad: ak pes váži 15 kg, denná dávka je 150 g krmiva. V prípade potreby je možné zvýšiť dennú porciu krmiva na 15 g na 1 kg telesnej hmotnosti psa. Čistá pitná voda musí byť stále k dispozícii.

Trvanlivosť: Spotrebujte najlepšie do deviatich mesiacov od dátumu výroby.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.