Doprava a platba

Doprava:

  • pri nákupe do 69,- Eur je doprava 6,- Eur s DPH. Dopravu realizujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS.
  • pri nákupe od 70,- Eur je doprava ZADARMO. Dopravu realizujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS.

    Dobierka: 1,- Eur s DPH,
    zásielky odosielame ihneď po potvrdení objednávky.

GOPAY: zadarmo, odoslanie zásielky je ihneď po potvrdení platby.

Platba prevodom: odoslanie zásielky je ihneď po pripísaní platby na náš bankový účet:

  • Banka: Fio banka, a.s, Mena: EUR, Číslo účtu: 270027000/8330, IBAN: SK24 8330 0000 0002 7002 7000, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX  
  • Banka: Raiffeisenbank a.s, Mena: EUR, IBAN: CZ5355000000000004165021, SWIFT: RZBCCZPP

Dodacia lehota
Tovar, ktorý máme na sklade, expedujeme ihneď po potvrdení objednávky. Objednávky prijaté do 12.00 hod. sú posielané v ten istý deň. V prípade, že objednaný tovar nie je skladom, vyžiadame si súhlas kupujúceho s predĺženou lehotou dodania objednaného tovaru. Tovar sa považuje za dodaný doručením na adresu, ktorú zákazník uviedol v objednávke.

Dodanie
Naša spoločnosť využíva služby prepravnej spoločnosti PPL. Dodanie tovaru zákazníkovi je nasledujúci pracovný deň po jeho odoslaní. Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 30 kg. Zasielaný tovar je automaticky poistený na poškodenie alebo stratu pri preprave. 

Prevzatie tovaru
Zákazník je povinný prehliadnuť si tovar bezprostredne pri jeho prevzatí. Pokiaľ je zistené mechanické poškodenie obalu tovaru, je zákazník povinný za prítomnosti dopravcu skontrolovať stav tovaru, vyhotoviť záznam o poškodení zásielky a nechať si túto skutočnosť potvrdiť dopravcom. Na základe vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnutá primeraná zľava alebo dodaný nový tovar. Zákazník má tiež právo od kúpnej zmluvy odstúpiť. Na neskoršie reklamácie spôsobené vinou dopravy nebude braný zreteľ a budú zamietnuté.

Cena poštovného a balného
Objednaný tovar posielame v rámci Slovenskej republiky prepravnou službou GLS. Služba je spoplatnená čiastkou  6,- Eur s DPH.

Postup v prípade nevyzdvihnutia zásielky
V prípade nevyzdvihnutia zásielky zákazníkom bude v nasledujúcej objednávke účtovaný prepravné podľa aktuálneho cenníka dopravy, ktorú si zákazník zvolil v objednávke. Pri opakovanom nevyzdvihnutí zásielky bude zásielka odoslané iba v prípade zaplatenia objednávky dopredu na bankový účet.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.