O KRMIVE MISTER MIX DOG

Naša láska k štvornohým priateľom a prijatie jednoduchých všeobecných zásad prevzatých ako od srdca, tak aj z vedeckého hľadiska, nás priviedlo na výrobu jedinečných krmív svojho druhu, ktoré predstavujú pravú “funkčnú stredomorskú životosprávu”. Perfektne vyvážený obsah proteínov, tukov a uhlohydrátov tvorí zmes funkčných krmív s prebiotikami a probiotikami, medzi ktorými sú F.O.S. a MOSdroždie Saccharomyces cerevisiae (pivné kvasinky), laktobacil Enterococcus faeciumΩ3 a Ω6, L-Carnitín, inhibítory kryštalizácie s alicínom na zníženie vnútorného i vonkajšieho parazitického šírenia a prírodná enzymatická podpora zložená zo sladových cereálií pôsobiacich prevažne na amylázu (stráviteľnosť škrobov), ale aj na proteázu a fitázu, pričom toto všetko je sprevádzané veľmi starostlivým výberom živín vysokej biologickej hodnoty: varené a dehydrované kuracie mäso a morské ryby, vopred samostatne zrosolovateľné a dvakrát mleté extrudované cereálie, rovnako ako prísny výber rozpustnej aj nerozpustnej dietetickej potravinovej vlákniny nevyhnutnej pre správnu funkciu čriev, ktorá takto vytvára pocit sýtosti a tým sa naši psíkovia cítia dobre, sú pokojní, veselí a perfektne spolupracujú.

Pestrosť našej ponuky umožňuje, že si u nás každý nájde produkt pre uspokojenie svojej potreby.Od rastúceho šteňaťa po mladého psa vo fáze morfologického a charakterového vývoja, od športového plemena zaneprázdneného súťažami a výstavami po starého priateľa, ktorý so svojim pánom prežil veľa dobrodružstiev a dáva mu po celý deň toľko svojej lásky. Široká škála výberu krmív je ideálna pre všetky životné fázy a životný štýl.

Spoločnosť Mr. Mix Dog oslávila výročie striebornej svadby spoločne s chovateľmi psov. Po celú túto dobu sme sa snažili sledovať náš cieľ a ponúknuť najvernejšiemu priateľovi človeka pokiaľ možno čo najlepšiu stravu tak, že sme vyrábali prírodné funkčné produkty obsahujúce všetky látky a prvky, ktoré zaručia prínos blahodarných účinkov ako po fyzickej, fyziologickej i materiálnej stránke a skutočne zlepší zdravotný stav vášho psaspomalí proces starnutia a maximálne posilní jeho pracovný výkonJedinečný výrobný proces Natural System, ktorý je založený na oddelenom a vhodnom varení surovín a ich následnej kompletizácii za studena zaisťuje, že integrácia zostáva nezmenená a na 100% aktívna a preto spoločnosť Mister Mix Dog mohla na trhu ponúknuť originálne krmivo, ktorého konzumáciou možno posilniť imunitný systém, ktorý našim psom prináša maximálne množstvo vitamínov, látky zvyšujúce stráviteľnosť a stabilizáciu črevnej mikroflóry. 

Výsledky boli v kynológii veľmi pozitívne. Počas týchto rokov nám taliansky a európsky chovatelia aj cvičitelia preukazovali obrovskú priazeň. Boli to naozaj práve oni, ktorí u psov zaznamenávali postupne deň po dni mimoriadne zmeny. Okrem iného videli, ako rastie počet úspechov v súťažných disciplínach a tiež videli, ako sa opätovne obnovili sily u jedincov, u ktorých sa už zdalo, že uzavrú svoju športovú kariéru. Toto všetko nie je náhoda. 

Štyridsaťročné skúsenosti a prax v odbore zootechniky umožnili spoločnosti Mister Mix Dog dospieť k záveru, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov a výkonov je potrebné vybrať ideálne suroviny s najvyššou biologickou hodnotou a predovšetkým doplniť krmivo látkami povzbudzujúcimi funkciu čriev a posilňujúcimi imunitný systém. Je to pravá výroba ideálnych krmív, ktoré dnes nazývame funkčné krmivá, ktoré sú schopné dodať psovi prospešné prvky z hľadiska fyzického, fyziologického, charakterového a schopné zlepšiť jeho zdravotný stav a spomaliť proces starnutia.

Spoločnosť Mister Mix Dog vždy pri produktoch odmietala lákanie na vzhľad krmiva formou pestrých foriem a farieb a uprednostňovala podstatu prírodného krmiva bez farbív a aróm. Takto vyvinula výrobný proces Natural System založený na rešpektovaní prirodzenosti ako zásadného, tak aj delikátného procesu, ako je výživa.

Naša výrobná filozofia vychádza z predpokladu, že všetky prvky musia byť najvhodnejšie prispôsobené  jednotlivému vareniu v závislosti na vlastnostiach, aby bolo možné ponúknuť vo výrobku maximálnu kvalitu a čo najlepšiu stráviteľnosť.

V našich krmivách máme napríklad začlenené uhlohydráty, ktoré sú jednotlivo extrudované a následne znovu rozomleté, aby bolo stopercentne zaručené, že v žalúdku nedôjde k nafúknutiu.

Výrobný proces Natural System umožňuje prevedenie spracovania modernými lismi na rezanie kociek za studena, čo je zásadná vlastnosť, ktorá našu spoločnosť charakterizuje: granule sú vyrobené pri nízkej teplote 60 °C, kedy nie je zmenená charakteristika celej formulácie.

Na prezentáciu konečného výrobku spoločnosť Mister Mix Dog pripravila sušienku so špeciálnou formou a konzistenciou, aby bolo u našich psov podporené správne žuvanie s okamžitými pozitívnymi účinkami z hľadiska dietetického, ústnej a zubnej hygieny.

Materiál používaných zariadení je z nehrdzavejúcej ocele 306 a pri výrobe sú dodržiavané najprísnejšie hygienické a zdravotné normy.

Veľmi kvalitné balenie krmív v trojvrstvových vreciach s vnútornou metalizovanou vrstvou a elektricky zváraným uzáverom zaručuje, že krmivo zostáva úplne bez zmeny vône a chuti až do podania do misiek našich psov.

Spoločnosť Mister Mix Dog kladie veľký dôraz na spoluprácu s kynologickými organizáciami a jednotlivými chovateľmi prostredníctvom webových stránok a sociálnych sietí, sme pripravení podávať informácie, vysvetlenia, byť neustále k dispozícii a poradiť v konkrétnych, jednotlivých, osobitných prípadoch aj pri špecifickejších požiadavkách.

MisterMix sú od počiatku štúdia výskumu a lásky ku psom, rovnako ako výberu základných surovín, skúseností, oddanosti k práci a vyhliadkam do budúcnosti, ktoré sú neustále plné nových cieľov a výziev. Jedným z nich bola tiež realizácia výstavby nového výrobného zariadenia, v ktorom sa ešte zvyšuje energetická hodnota granúl, a sú získavané zloženia z mimoriadnych spracovaní. 

Čakajú nás stále nové výzvy a ciele. Našich psov, najvernejších priateľov, ktorí by za nás nezištne dali život, čakajú nové víťazstvá. Starajte sa len o to, aby ste im poskytli cit a lásku, ktorú si zaslúžia. O ich stravu sa s radosťou postará Mister Mix Dog.

 

_mister-mix_dog 30 years-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.