MILÍ ZÁKAZNÍCI, 5.7. - 6.7. JE ŠTÁTNY SVIATOK, EXPEDOVAŤ VAŠE OBJEDNÁVKY BUDEME S RADOSŤOU V PIATOK 1.7. A IHNEĎ PO SVIATKOCH VO ŠTVRTOK 7.7. ĎAKUJEME A PRAJEME VÁM KRÁSNE LETO. VÁŠ TÍM MISTER MIX DOG.

O KRMIVE MISTER MIX DOG

Naša láska k štvornohým priateľom a prijatie jednoduchých všeobecných zásad prevzatých ako od srdca, tak aj z vedeckého hľadiska, nás priviedlo na výrobu jedinečných krmív svojho druhu, ktoré predstavujú pravú “funkčnú stredomorskú životosprávu”. Perfektne vyvážený obsah proteínov, tukov a uhlohydrátov tvorí zmes funkčných krmív s prebiotikami a probiotikami, medzi ktorými sú F.O.S. a MOSdroždie Saccharomyces cerevisiae (pivné kvasinky), laktobacil Enterococcus faeciumΩ3 a Ω6, L-Carnitín, inhibítory kryštalizácie s alicínom na zníženie vnútorného i vonkajšieho parazitického šírenia a prírodná enzymatická podpora zložená zo sladových cereálií pôsobiacich prevažne na amylázu (stráviteľnosť škrobov), ale aj na proteázu a fitázu, pričom toto všetko je sprevádzané veľmi starostlivým výberom živín vysokej biologickej hodnoty: varené a dehydrované kuracie mäso a morské ryby, vopred samostatne zrosolovateľné a dvakrát mleté extrudované cereálie, rovnako ako prísny výber rozpustnej aj nerozpustnej dietetickej potravinovej vlákniny nevyhnutnej pre správnu funkciu čriev, ktorá takto vytvára pocit sýtosti a tým sa naši psíkovia cítia dobre, sú pokojní, veselí a perfektne spolupracujú.

Pestrosť našej ponuky umožňuje, že si u nás každý nájde produkt pre uspokojenie svojej potreby.Od rastúceho šteňaťa po mladého psa vo fáze morfologického a charakterového vývoja, od športového plemena zaneprázdneného súťažami a výstavami po starého priateľa, ktorý so svojim pánom prežil veľa dobrodružstiev a dáva mu po celý deň toľko svojej lásky. Široká škála výberu krmív je ideálna pre všetky životné fázy a životný štýl.

Spoločnosť Mr. Mix Dog oslávila výročie striebornej svadby spoločne s chovateľmi psov. Po celú túto dobu sme sa snažili sledovať náš cieľ a ponúknuť najvernejšiemu priateľovi človeka pokiaľ možno čo najlepšiu stravu tak, že sme vyrábali prírodné funkčné produkty obsahujúce všetky látky a prvky, ktoré zaručia prínos blahodarných účinkov ako po fyzickej, fyziologickej i materiálnej stránke a skutočne zlepší zdravotný stav vášho psaspomalí proces starnutia a maximálne posilní jeho pracovný výkonJedinečný výrobný proces Natural System, ktorý je založený na oddelenom a vhodnom varení surovín a ich následnej kompletizácii za studena zaisťuje, že integrácia zostáva nezmenená a na 100% aktívna a preto spoločnosť Mister Mix Dog mohla na trhu ponúknuť originálne krmivo, ktorého konzumáciou možno posilniť imunitný systém, ktorý našim psom prináša maximálne množstvo vitamínov, látky zvyšujúce stráviteľnosť a stabilizáciu črevnej mikroflóry. 

Výsledky boli v kynológii veľmi pozitívne. Počas týchto rokov nám taliansky a európsky chovatelia aj cvičitelia preukazovali obrovskú priazeň. Boli to naozaj práve oni, ktorí u psov zaznamenávali postupne deň po dni mimoriadne zmeny. Okrem iného videli, ako rastie počet úspechov v súťažných disciplínach a tiež videli, ako sa opätovne obnovili sily u jedincov, u ktorých sa už zdalo, že uzavrú svoju športovú kariéru. Toto všetko nie je náhoda. 

Štyridsaťročné skúsenosti a prax v odbore zootechniky umožnili spoločnosti Mister Mix Dog dospieť k záveru, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov a výkonov je potrebné vybrať ideálne suroviny s najvyššou biologickou hodnotou a predovšetkým doplniť krmivo látkami povzbudzujúcimi funkciu čriev a posilňujúcimi imunitný systém. Je to pravá výroba ideálnych krmív, ktoré dnes nazývame funkčné krmivá, ktoré sú schopné dodať psovi prospešné prvky z hľadiska fyzického, fyziologického, charakterového a schopné zlepšiť jeho zdravotný stav a spomaliť proces starnutia.

Spoločnosť Mister Mix Dog vždy pri produktoch odmietala lákanie na vzhľad krmiva formou pestrých foriem a farieb a uprednostňovala podstatu prírodného krmiva bez farbív a aróm. Takto vyvinula výrobný proces Natural System založený na rešpektovaní prirodzenosti ako zásadného, tak aj delikátného procesu, ako je výživa.

Naša výrobná filozofia vychádza z predpokladu, že všetky prvky musia byť najvhodnejšie prispôsobené  jednotlivému vareniu v závislosti na vlastnostiach, aby bolo možné ponúknuť vo výrobku maximálnu kvalitu a čo najlepšiu stráviteľnosť.

V našich krmivách máme napríklad začlenené uhlohydráty, ktoré sú jednotlivo extrudované a následne znovu rozomleté, aby bolo stopercentne zaručené, že v žalúdku nedôjde k nafúknutiu.

Výrobný proces Natural System umožňuje prevedenie spracovania modernými lismi na rezanie kociek za studena, čo je zásadná vlastnosť, ktorá našu spoločnosť charakterizuje: granule sú vyrobené pri nízkej teplote 60 °C, kedy nie je zmenená charakteristika celej formulácie.

Na prezentáciu konečného výrobku spoločnosť Mister Mix Dog pripravila sušienku so špeciálnou formou a konzistenciou, aby bolo u našich psov podporené správne žuvanie s okamžitými pozitívnymi účinkami z hľadiska dietetického, ústnej a zubnej hygieny.

Materiál používaných zariadení je z nehrdzavejúcej ocele 306 a pri výrobe sú dodržiavané najprísnejšie hygienické a zdravotné normy.

Veľmi kvalitné balenie krmív v trojvrstvových vreciach s vnútornou metalizovanou vrstvou a elektricky zváraným uzáverom zaručuje, že krmivo zostáva úplne bez zmeny vône a chuti až do podania do misiek našich psov.

Spoločnosť Mister Mix Dog kladie veľký dôraz na spoluprácu s kynologickými organizáciami a jednotlivými chovateľmi prostredníctvom webových stránok a sociálnych sietí, sme pripravení podávať informácie, vysvetlenia, byť neustále k dispozícii a poradiť v konkrétnych, jednotlivých, osobitných prípadoch aj pri špecifickejších požiadavkách.

MisterMix sú od počiatku štúdia výskumu a lásky ku psom, rovnako ako výberu základných surovín, skúseností, oddanosti k práci a vyhliadkam do budúcnosti, ktoré sú neustále plné nových cieľov a výziev. Jedným z nich bola tiež realizácia výstavby nového výrobného zariadenia, v ktorom sa ešte zvyšuje energetická hodnota granúl, a sú získavané zloženia z mimoriadnych spracovaní. 

Čakajú nás stále nové výzvy a ciele. Našich psov, najvernejších priateľov, ktorí by za nás nezištne dali život, čakajú nové víťazstvá. Starajte sa len o to, aby ste im poskytli cit a lásku, ktorú si zaslúžia. O ich stravu sa s radosťou postará Mister Mix Dog.

 

_mister-mix_dog 30 years-1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie