MILÍ ZÁKAZNÍCI, 5.7. - 6.7. JE ŠTÁTNY SVIATOK, EXPEDOVAŤ VAŠE OBJEDNÁVKY BUDEME S RADOSŤOU V PIATOK 1.7. A IHNEĎ PO SVIATKOCH VO ŠTVRTOK 7.7. ĎAKUJEME A PRAJEME VÁM KRÁSNE LETO. VÁŠ TÍM MISTER MIX DOG.

Reklamačný poriadok

Pre vybavenie reklamácie sa snažíme robiť maximum a snažíme sa vždy nájsť také riešenie, ktoré nepríjemnú situáciu čo najrýchlejšie vybaví.

PRIEBEH:
- najskôr je nutné nás kontaktovať; potom tovar u Vás vyzdvihneme na naše náklady,
- o začatí reklamácie (obdržaní tovaru), alebo akékoľvek zmeny budete informovaný na Vami uvedené emailovej adrese,
- pre urýchlenie, prosíme, zašlite presné informácie a Vaše údaje,
- tovaru starostlivo zabaľte aby nedošlo k jeho poškodeniu, prípadne otvorenie počas prepravy. Najviac vhodné sú kartónové krabice s akoukoľvek výplňou, ktorá zamedzí ďalšiemu pohybu vnútri krabici, alebo pevné strečové fólie,
- reklamácie, prosíme, neposielajte bez oznámenia, zásielku na dobierku bez predchádzajúcej dohody nemôžeme prijať.

REKLAMÁCIA V ZÁRUČNEJ LEHOTE:
V prípade poškodenia tovaru v zákonom stanovenej záručnej dobe nás okamžite telefonicky alebo e-mailom kontaktujte pre upresnenie informácií. Naša spoločnosť zabezpečuje vyzdvihnutie zásielky priamo u Vás do 3 pracovných dní na vlastné náklady. Tovar je najlepšie vracať v obale, v ktorom Vám bol doručený, prípadne inak pripravený pre prepravu s vyplneným formulárom, ktorý Vám bude zaslaný s uvedením presného popisu vady a s dokladom o kúpe.

VRÁTENIE TOVARU:
Zakúpený tovar, môžete vrátiť bez udania dôvodov do 7 dní odo dňa doručenia. Tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Tovar je najlepšie vracať v obale, v ktorom Vám bol doručený, prípadne inak pripravený pre prepravu s vyplneným formulárom a informáciou o čísle bankového účtu, kam máme zaslať späť kúpnu cenu.

POŠKODENIE VZNIKNUTÉ PREPRAVOU ZÁSIELKY:
Kupujúci je povinný pri prevzatí skontrolovať stav zásielky a prípadne odmietnuť prevzatie neúplnej alebo poškodenej zásielky. Pokiaľ kupujúci z nejakého dôvodu zistí poškodenie zásielky až po prevzatí, je povinný bezodkladne informovať naše obchodné oddelenie. V tomto prípade preberáme všetku zodpovednosť a zasielame novú zásielku (v prípade tovaru na objednávku zaistíme čo najrýchlejšie vybavenie; komunikáciu s dopravcom vybavíme za Vás).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie