Reklamačný poriadok

Pre vybavenie reklamácie sa snažíme robiť maximum a snažíme sa vždy nájsť také riešenie, ktoré nepríjemnú situáciu čo najrýchlejšie vybaví.

PRIEBEH:
- najskôr je nutné nás kontaktovať; potom tovar u Vás vyzdvihneme na naše náklady,
- o začatí reklamácie (obdržaní tovaru), alebo akékoľvek zmeny budete informovaný na Vami uvedené emailovej adrese,
- pre urýchlenie, prosíme, zašlite presné informácie a Vaše údaje,
- tovaru starostlivo zabaľte aby nedošlo k jeho poškodeniu, prípadne otvorenie počas prepravy. Najviac vhodné sú kartónové krabice s akoukoľvek výplňou, ktorá zamedzí ďalšiemu pohybu vnútri krabici, alebo pevné strečové fólie,
- reklamácie, prosíme, neposielajte bez oznámenia, zásielku na dobierku bez predchádzajúcej dohody nemôžeme prijať.

REKLAMÁCIA V ZÁRUČNEJ LEHOTE:
V prípade poškodenia tovaru v zákonom stanovenej záručnej dobe nás okamžite telefonicky alebo e-mailom kontaktujte pre upresnenie informácií. Naša spoločnosť zabezpečuje vyzdvihnutie zásielky priamo u Vás do 3 pracovných dní na vlastné náklady. Tovar je najlepšie vracať v obale, v ktorom Vám bol doručený, prípadne inak pripravený pre prepravu s vyplneným formulárom, ktorý Vám bude zaslaný s uvedením presného popisu vady a s dokladom o kúpe.

VRÁTENIE TOVARU:
Zakúpený tovar, môžete vrátiť bez udania dôvodov do 7 dní odo dňa doručenia. Tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Tovar je najlepšie vracať v obale, v ktorom Vám bol doručený, prípadne inak pripravený pre prepravu s vyplneným formulárom a informáciou o čísle bankového účtu, kam máme zaslať späť kúpnu cenu.

POŠKODENIE VZNIKNUTÉ PREPRAVOU ZÁSIELKY:
Kupujúci je povinný pri prevzatí skontrolovať stav zásielky a prípadne odmietnuť prevzatie neúplnej alebo poškodenej zásielky. Pokiaľ kupujúci z nejakého dôvodu zistí poškodenie zásielky až po prevzatí, je povinný bezodkladne informovať naše obchodné oddelenie. V tomto prípade preberáme všetku zodpovednosť a zasielame novú zásielku (v prípade tovaru na objednávku zaistíme čo najrýchlejšie vybavenie; komunikáciu s dopravcom vybavíme za Vás).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.