MILÍ ZÁKAZNÍCI, 5.7. - 6.7. JE ŠTÁTNY SVIATOK, EXPEDOVAŤ VAŠE OBJEDNÁVKY BUDEME S RADOSŤOU V PIATOK 1.7. A IHNEĎ PO SVIATKOCH VO ŠTVRTOK 7.7. ĎAKUJEME A PRAJEME VÁM KRÁSNE LETO. VÁŠ TÍM MISTER MIX DOG.

Granule pre psov lisované za studena

Výroba za studena lisovaných granulí prebieha pri nízkych teplotách 60 °C, vďaka čomu je zachovaná maximálna možná biologická hodnota vstupných surovín. Rovnako je zachovaná hodnota minerálov, vitamínov a stopových prvkov dôležitých pre vývoj a zdravý život psa.

Granule sú vhodnou alternatívou a doplnkom surovej stravy – BARF.

Pri granuliach lisovaných za studena nedochádza k následnému bobtnaniu v žalúdku psa, nenadýmajú a sú ľahko stráviteľné. K tomu v našom krmive prispievajú aj pridané chelátové látky.

Všetky základné použité suroviny pri príprave krmiva Mister Mix Dog: ryža – predželatínovaná a mikronizovaná, morčacie a kuracie mäso, rybie mäso, vajcia / sú varené pri nízkych teplotách oddelene vo výrobnom procese Natural System, ktorý umožňuje spracovanie modernými lismi na rezanie kociek za studena, čo je zásadná vlastnosť, ktorá našu spoločnosť charakterizuje: granula je vyrobená pri nízkej teplote 60 °C, kedy nie sú zmenené charakteristiky celej formulácie.

Vďaka spôsobu výroby granúl Mister Mix Dog je doporučený dátum minimálnej spotreby iba 9 mesiacov.

Materiál používaných zariadení vo výrobe je z nehrdzavejúcej ocele 306 a pri výrobe sú dodržiavané najprísnejšie hygienické a zdravotné normy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie