Granule pre psov lisované za studena

Výroba za studena lisovaných granulí prebieha pri nízkych teplotách 60 °C, vďaka čomu je zachovaná maximálna možná biologická hodnota vstupných surovín. Rovnako je zachovaná hodnota minerálov, vitamínov a stopových prvkov dôležitých pre vývoj a zdravý život psa.

Granule sú vhodnou alternatívou a doplnkom surovej stravy – BARF.

Pri granuliach lisovaných za studena nedochádza k následnému bobtnaniu v žalúdku psa, nenadýmajú a sú ľahko stráviteľné. K tomu v našom krmive prispievajú aj pridané chelátové látky.

Všetky základné použité suroviny pri príprave krmiva Mister Mix Dog: ryža – predželatínovaná a mikronizovaná, morčacie a kuracie mäso, rybie mäso, vajcia / sú varené pri nízkych teplotách oddelene vo výrobnom procese Natural System, ktorý umožňuje spracovanie modernými lismi na rezanie kociek za studena, čo je zásadná vlastnosť, ktorá našu spoločnosť charakterizuje: granula je vyrobená pri nízkej teplote 60 °C, kedy nie sú zmenené charakteristiky celej formulácie.

Vďaka spôsobu výroby granúl Mister Mix Dog je doporučený dátum minimálnej spotreby iba 9 mesiacov.

Materiál používaných zariadení vo výrobe je z nehrdzavejúcej ocele 306 a pri výrobe sú dodržiavané najprísnejšie hygienické a zdravotné normy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.