Holistické krmivo pre psov

Holistické krmivo sa označuje ako takzvané komplexné, vhodne vyvážené krmivo pre Vášho psa. V princípe sa jedná o prirodzenú stravu.

Holistické krmivá ponúkajú psom celok, ktorý obsahuje okrem základných živín aj niečo naviac. Ide o látky, ktoré majú vo výžive psa svoje poslanie, ale do kategórie základných živín nespadajú. Tieto látky zabezpečujú preventívnu výživu zvieraťa a cestou komplexného uspokojenia nutričných potrieb pomáhajú stimulovať nešpecifické obranné funkcie organismu psa. Riziko bežných ochorení je znížené a je potlačený prejav niektorých dedične podmienených vád a chorôb.

Za studena lisované krmivo Mister Mix Dog je pripravované pri nízkych teplotách 60 °C, vďaka čomu je zachovaná biologická hodnota vstupných surovín.

Základné zloženie nášho krmiva je jednoduché: extrudovaná ryža, mäso a vajcia a zelenina. Je doplnené mnohými dôležitými zložkami ako sú: chondroprotektívy, probiotiká a prebiotiká, Omega 3, Omega 6, morské riasy, L-carnitín a ďalšie. Krmivo neobsahuje žiadne prídavné farbivá, dochucovadlá a konzervanty. Vďaka tomu je doba expirácie iba 9 mesiacov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.