MILÍ ZÁKAZNÍCI, 5.7. - 6.7. JE ŠTÁTNY SVIATOK, EXPEDOVAŤ VAŠE OBJEDNÁVKY BUDEME S RADOSŤOU V PIATOK 1.7. A IHNEĎ PO SVIATKOCH VO ŠTVRTOK 7.7. ĎAKUJEME A PRAJEME VÁM KRÁSNE LETO. VÁŠ TÍM MISTER MIX DOG.

Holistické krmivo pre psov

Holistické krmivo sa označuje ako takzvané komplexné, vhodne vyvážené krmivo pre Vášho psa. V princípe sa jedná o prirodzenú stravu.

Holistické krmivá ponúkajú psom celok, ktorý obsahuje okrem základných živín aj niečo naviac. Ide o látky, ktoré majú vo výžive psa svoje poslanie, ale do kategórie základných živín nespadajú. Tieto látky zabezpečujú preventívnu výživu zvieraťa a cestou komplexného uspokojenia nutričných potrieb pomáhajú stimulovať nešpecifické obranné funkcie organismu psa. Riziko bežných ochorení je znížené a je potlačený prejav niektorých dedične podmienených vád a chorôb.

Za studena lisované krmivo Mister Mix Dog je pripravované pri nízkych teplotách 60 °C, vďaka čomu je zachovaná biologická hodnota vstupných surovín.

Základné zloženie nášho krmiva je jednoduché: extrudovaná ryža, mäso a vajcia a zelenina. Je doplnené mnohými dôležitými zložkami ako sú: chondroprotektívy, probiotiká a prebiotiká, Omega 3, Omega 6, morské riasy, L-carnitín a ďalšie. Krmivo neobsahuje žiadne prídavné farbivá, dochucovadlá a konzervanty. Vďaka tomu je doba expirácie iba 9 mesiacov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie