Mister Mix NEFRO Dogs 500g

Kód: 121
Neohodnotené
€49
Opäť skladom od 10/2024
Položka bola vypredaná…

Rieši problémy s močovými kameňmi, vysokým pH v moči a problémami s obličkami

DOPLNOK KRMÍV PRE PSOV VYROBENÝ V TALIANSKU

Detailné informácie

Podrobný popis

Rieši problémy s močovými kameňmi, vysokým pH v moči a problémami s obličkami

Mister Mix NEFRO Dogs je doplnkové krmivo, ktoré svojimi vlastnosťami zloženia prispieva k úprave pH v moči u psov ak rozpusteniu struvitových kryštálov (močových kameňov).

Mister Mix NEFRO DGS pomáha pri liečbe chorôb močových ciest, močových kameňov, ochorení obličiek. Doplnok je tiež vhodný ako prevencia pre psov, ktorí majú k týmto chorobám predispozíciu.

Denné dávkovanie: po stanovení diagnózy veterinárnym lekárom a po vyhodnotení PH podávajte 5 g na každých 15 kg telesnej hmotnosti psa (orientačná dávka s PH vyšším ako 6,5). Odporúča sa dennú dávku rozložiť na dvakrát.

Podľa pokynov veterinárneho lekára môže byť dávka zdvojnásobená alebo znížená na polovicu, pokiaľ nie je dosiahnutá optimálna hodnota.

Balenie po použití starostlivo uzavrite, dbajte na to, aby ste odstránili vzduch.

Odmerka po okraj naplnená pojme 5 g prípravku.

Vďaka výbornej chuti je NEFRO psami veľmi dobre prijímaný.

Zloženie: Sladové cereálie (fermentované na Aspergillus Niger), lyofilizovaná bravčová pečeň, citrát draselný, 4D8 - chlorid amónny, chloridom vápenatý - mastné kyseliny, chlorid vápenatý, pufovaná ryža.

Analytické zloženie: Bielkoviny 0,70%, surové oleje a tuky 0,60%, vláknina 20,00%, hrubý popol 24,00%, kalcium 3,50%, fosfor 0,02%.

Odporúčame spotrebovať najlepšie do 12 mesiacov od dátumu výroby.

Vyrobené v Taliansku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.