Mister Mix SENIOR LIGHT MINI Dogs

Kód: 146/180
Neohodnotené
od €1,90

Zvoľte variant

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE DOSPELÉ, STARŠIE A KASTROVANÉ MINI PLEMIEN PSY / SKLONY K OBEZITE

Prírodná pomoc pre pečeň, obličky, srdce a kĺby

Za studena lisované krmivo vyrobené v Taliansku

Detailné informácie

Hmotnost:: 180 g
Skladom | 146/180
€1,90
Hmotnost:: 1 kg
Skladom | 19-001
€11,90
Hmotnost:: 7 kg
Skladom | 19-007
€45,90

Podrobný popis

Detailný popis produktu

 • prírodná pomoc pre pečeň, obličky, srdce a kĺby
 • obsahuje iba živočíšne bielkoviny, ktoré sú ľahko stráviteľné
 • použité talianske regionálne suroviny, starostlivo vybrané a šetrne spracované
 • hydinové mäso pochádza iba z farmového chovu
 • oceánske ryby spracované do 24 hodín od výlovu z mora
 • bohaté na vitamíny a minerálne látky v chelátovej forme
 • obohatené o probiotiká, prebiotiká, omega 3 & 6 DHA, morské riasy, koenzým Q10 a žraločiu chrupavku
 • nezaťažuje pečeň a obličky
 • bez pridaných aróm, farbív a chemických konzervantov
 • obsahuje L-CARNITÍN – stimuluje spaľovanie tukov, dodáva energiu
 • obsahuje TAURIN – prírodná aminokyselina, podporuje rast svalovej hmoty a centrálny nervový systém, podporuje srdcové funkcie a pomáha pri jeho problémoch

Pre koho je krmivo vhodné?

 • pre dospelých, starších, kastrovaných psov
 • pre psov so sklonom k ​​obezite
 • pre psy s kĺbovými, pečeňovými a srdcovými problémami
 • pomáha na dosiahnutie zdravej kože a lesklej srsti
 • prispieva k ochrane a obnove kĺbových, pečeňových a srdcových funkcií
 • ideálna receptúra ​​pre všetky ročné obdobia
 • veľkosť MINI je vhodná pre psíkov do hmotnosti cca 5 kg

Krmivo Mister Mix SENIOR Light MINI Dogs je navrhnuté ako hypoenergetická diéta pre dospelých a starších psov, pre jedincov so sklonom k ​​obezite a pre kastrované psy do cca 5 kg hmotnosti. Skutočne malá veľkosť granúl MINI je tiež vhodná pre starších psíkov malých plemien, ktorí majú horší chrup.

Podávaním krmiva je možné prispievať k ochrane a obnove kĺbových, pečeňových a srdcových funkcií ak dosiahnutiu zdravej kože a žiarivo lesklej srsti.

Osobitnú pozornosť si zasluhuje zaradenie prebiotík a probiotík, pestreca, púpavy lekárske, aloe vera, žraločia chrupavky, slávky zelenoúste, koenzýmu Q10, komplexu vitamínu B, DL-metionínu a cholínu.

Prednosťou krmiva je vyvážená a vhodná energetická hodnota dextrinizovaných sacharidov so stredne nízkym glykemickým indexom. Obsahuje kuracie a morčacie mäso z farmového chovu a oceánske ryby s najvyššou biologickou hodnotou. Vysoké percento diétnych vlákien zaručuje vysokú stráviteľnosť, správnu funkciu čriev a výbornú funkciu metabolizmu. Nízky obsah sodíka je kompenzovaný pridaním organického draslíka a horčíka.

Zloženie: Ryža (60% škrobu, jednotlivo predželatinovaná). Mäso: sušené hydinové mäso (pôvod mäsa iba z hydinovej farmy - biologická hodnota 90 %). Zelenina: sušená čakanka FOS (Fruktooligosacharidy – podporujú trávenie), cesnak (má antibakteriálne aj antifugálne účinky a pomáha proti črevným parazitom). Sušený karob. Ryby a produkty z rýb: morské ryby spracované do 24 hodín od výlovu z mora. Oleje a tuky: kurací tuk, kokosový olej. Olej z ľanových semienok. Minerálne látky, sušené kvasnice (Saccharomyces cerevisiae a MOS z bunkových stien), sladový výťažok 0,4%, morské riasy Algae-Ascophyllum Nodosum, Slávka zelenoústá (Perna canaliculus - podporuje tvorbu a regeneráciu tkanív pohybového aparátu, (predovšetkým chrupaviek a kľbneho mazu), extrakt z gaštanu (prírodný antioxidant), Yucca Shidigera (prírodný zdroj enzýmov, antioxidantov, podporuje metabolizmus a trávenie).

Analytické zložky: Hrubý proteín 17,50%, Hrubé oleje a tuky 9,00%, Hrubá vláknina 4,50%, Hrubý popol 5,90%, Vápnik 1,00%, Fosfor 0,70%, Sodík < 0,30%.

Antioxidačné látky: Extrakt z rozmarínu, vitamín C, vitamín E

Odporúčané denné dávkovanie: 10 g na 1 kg telesnej váhy psa (Príklad: ak Váš pes váži 10 kg je denná porcia 100 g). Pokiaľ je produkt používaný v zimnom období, alebo je potrebné, aby pes pribral, dennú dávku zvýšte na 15 g na 1 kg váhy psa. U gravidných a dojčiacich sučiek môžete zvýšiť dennú porciu na 15 až 20 g na každé 1 kg váha psa. (Príklad: ak pes váži 35 kg x 15g krmiva = 525g krmiva na deň. Túto dávku odporúčame rozdeliť na dve porcie ráno a večer. Čistá pitná voda musí byť stále k dispozícii.

Uvedená denná kŕmna dávka je iba orientačná, vždy je potrebné vychádzať z individuálnych potrieb a kondície Vášho psa.

Frekvencia dávkovania: Na dosiahnutie najlepších výsledkov, by mal Váš pes dostávať ½ dennej dávky krmiva ráno, ½ dennej dávky krmiva večer.

Prechod: Nemiešajte s existujúcim krmivom. Odporúčame priamy prechod na Mister Mix Dog. Prvý deň podajte iba ½ odporúčanej dennej dávky.

Trvanlivosť: Odporúča sa spotrebovať do deviatich mesiacov od dátumu výroby.

Balenie: 1, 7 kg

O krmive Mister Mix Dog

Talianske krmivo MISTER MIX DOG je vyrobené systémom lisovania za studena, teda pri nízkych teplotách. Vstupné suroviny sa ľahko pasterizujú pri cca 60 °C. Vďaka tomuto procesu sú zachované výživové hodnoty všetkých použitých surovín. Predovšetkým preto, že vstupné suroviny sú spracované jednotlivo a oddelene, je zachovaná pôvodná biologická hodnota každej zložky v krmive. Granule v žalúdku psa nebobtnajú, receptúry sú teda veľmi šetrné k tráviacemu traktu psa a pomáhajú pri prevencii nežiaduceho nafúknutia žalúdka.

Premyslené a jednoduché zloženie krmiva a použitie surovín, ktoré pochádzajú z kvalitných a overených lokálnych zdrojov, ich starostlivému a šetrnému spracovaniu, pridaným vitamínom a minerálom poskytuje krmivo Mister Mix Dog kompletnú, vyváženú a hodnotnú stravu pre Vášho psa.

Naše receptúry sú vhodné aj v kombinácii s BARF.

Krmivo Mister Mix Dog je prírodne konzervované extraktom z rozmarínu, vit C, vit.E. Neobsahuje glutamáty, arómy ani dochucovadlá. Je vákuovo balené do kvalitných obalov s ventilom.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.