Mister Mix SPORT VOLARE MAXI Dogs

Kód: 88/180
1 hodnotenie
od €1,90

Zvoľte variant

KOMPLETNÉ ZA STUDENA LISOVANÉ KRMIVO:

 • pre psy od ukončeného 12. mesiaca veku
 • pre príliš rýchlo rastúce šteňatá veľkých plemien
 • pre gravidné sučky od druhej polovice gravidity a po celú dobu laktácie
 • pre psy vo vysokej športovej aktivite (obzvlášť vhodné pre športy s intenzívnym krátkodobým výdajom energie, napr. agility, coursing a sliedenie)

Detailné informácie

Hmotnost:: 180 g
Skladom | 88/180
€1,90
Hmotnost:: 1 kg
Skladom | 3
€7,50
Hmotnost:: 15 kg
Skladom | 4
€69,90
Hmotnost:: 25 kg
Skladom | 5
€94,90

Podrobný popis

Detailný popis produktu

 • obsahuje iba živočíšne bielkoviny, ktoré sú ľahko stráviteľné
 • použité talianske regionálne suroviny, starostlivo vybrané a šetrne spracované
 • hydinové mäso pochádza iba z farmového chovu
 • oceánske ryby spracované do 24 hodín od výlovu z mora
 • bohaté na vitamíny a minerálne látky v chelátovej forme
 • obohatené o probiotiká, prebiotiká, omega 3 & 6 DHA, morské riasy, L-carnitín, Taurín
 • nezaťažuje pečeň a obličky
 • bez pridaných aróm, farbív a chemických konzervantov

Pre koho je krmivo vhodné?

 • pre psy od ukončeného 12. mesiaca veku
 • pre príliš rýchlo rastúce šteňatá veľkých plemien
 • pre gravidné sučky od druhej polovice gravidity a po celú dobu laktácie
 • pre psy vo vysokej športovej aktivite (obzvlášť vhodné pre športy s intenzívnym krátkodobým výdajom energie, napr. agility, coursing a sliedenie)

Základom tejto receptúry sú vysoko biologicky hodnotné živočíšne bielkoviny (kuracie mäso, rybie mäso, celé vajcia sušené mrazom), sacharidy s vysokým glykemickým podielom, MCT tuky, esenciálne aminokyseliny, L – karnitín, taurín, Omega 3 DHA a glukosa. Vďaka bohatému začleneniu pridaných látok a vitamínov do krmiva umožňuje lepšiu funkciu metabolizmu psa, podporuje imunitu a dodá mu dostatok potrebnej energie.

Zloženie: Ryža 30% (mikronizovaná a predželatinovaná). Mäso: sušené hydinové mäso (pôvod mäsa iba z hydinovej farmy - biologická hodnota 90 %). Oleje a tuky: kurací tuk, kokosový olej. Sušený karob. Zelenina: sušená čakanka, vláknina z hrášku, cesnak- FOS.. Ryby a produkty z rýb: oceánske ryby spracované do 24 h od výlovu z mora. Celé vajcia sušené mrazom. Minerálne látky, sušené kvasnice (Saccharomyces cerevisiae a M.O.S. z bunkových stien), sladový výťažok 0,5 %, morské riasy Algae-Ascophyllum Nodosum, extrakt z gaštanu, Yucca Shidigera.

Analytické zložky: Hrubý proteín 24,50%, Hrubé oleje a tuky 14,00%, Hrubá vláknina 2,80%, Hrubý popol 7,50%, Vápnik 1,60%, Fosfor 1,15%.

Antioxidačné látky: Extrakt z rozmarínu, vitamín C, vitamín E

Chemicky presne definované látky: 3a910 L-carnitín 225.00 mg,; Omega 3 mastné kyseliny DHA 380.00 mg.; 3a370 Taurín 440.00 mg.

Odporúčané denné dávkovanie: 10 g na 1 kg telesnej váhy psa (Príklad: ak Váš pes váži 10 kg je denná porcia 100 g). Pokiaľ je produkt používaný v zimnom období, alebo je potrebné, aby pes pribral, dennú dávku zvýšte na 15 g na 1 kg váhy psa. U gravidných a dojčiacich sučiek môžete zvýšiť dennú porciu na 15 až 20 g na každé 1 kg váha psa. (Príklad: ak pes váži 35 kg x 15g krmiva = 525g krmiva na deň. Túto dávku odporúčame rozdeliť na dve porcie ráno a večer. Čistá pitná voda musí byť stále k dispozícii.

Uvedená denná kŕmna dávka je iba orientačná, vždy je potrebné vychádzať z individuálnych potrieb a kondície Vášho psa.

Frekvencia dávkovania: Na dosiahnutie najlepších výsledkov, by mal Váš pes dostávať ½ dennej dávky krmiva ráno, ½ dennej dávky krmiva večer.

Prechod: Nemiešajte s existujúcim krmivom. Odporúčame priamy prechod na Mister Mix Dog. Prvý deň podajte iba ½ odporúčanej dennej dávky. 

O krmive Mister Mix Dog

Talianske krmivo MISTER MIX DOG je vyrobené systémom lisovania za studena, teda pri nízkych teplotách. Vstupné suroviny sa ľahko pasterizujú pri cca 60 °C. Vďaka tomuto procesu sú zachované výživové hodnoty všetkých použitých surovín. Predovšetkým preto, že vstupné suroviny sú spracované jednotlivo a oddelene, je zachovaná pôvodná biologická hodnota každej zložky v krmive. Granule v žalúdku psa nebobtnajú, receptúry sú teda veľmi šetrné k tráviacemu traktu psa a pomáhajú pri prevencii nežiaduceho nafúknutia žalúdka.

Premyslené a jednoduché zloženie krmiva a použitie surovín, ktoré pochádzajú z kvalitných a overených lokálnych zdrojov, ich starostlivému a šetrnému spracovaniu, pridaným vitamínom a minerálom poskytuje krmivo Mister Mix Dog kompletnú, vyváženú a hodnotnú stravu pre Vášho psa.

Naše receptúry sú vhodné aj v kombinácii s BARF.

Krmivo Mister Mix Dog je prírodne konzervované extraktom z rozmarínu, vit C, vit.E. Neobsahuje glutamáty, arómy ani dochucovadlá. Je vákuovo balené do kvalitných obalov s ventilom.

Balenie: 25 kg

VYROBENÉ V TALIANSKU

Dodatočné parametre

Kategória: Chovateľský rad
vek psa: pre dospelé psy
vhodné: re príliš rýchlo rastúce šteňatá veľkých plemien, pre gravidné sučky od druhej polovice gravidity a po celú dobu laktácie, pre psy vo vysokej športovej aktivite
MAXI veľkosť: je vhodná pre psy od hmotnosti 5 kg
druh mäsa: sušené hydinové a rybacie mäso
aktivita psa: obzvlášť vhodné pre športy s intenzívnym krátkodobým výdajom energie, napr. agility, coursing a sliedenie
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.