Mr. Mix Iper ENERGETICO POWDER Dogs 800g

Kód: 120
Neohodnotené
€39,50
Čoskoro skladom
Položka bola vypredaná…

STREDNÝ A DLHODOBÝ ZDROJ ENERGIE

Slúži na obnovenie síl / vhodné v chladnom období

Detailné informácie

Podrobný popis

Mr. Mix IperENERGETICO Dogs, ktoré je obzvlášť vhodné a určené pre prínos zdrojov biologicky prijateľnej energie. Platné použitie nachádza pred dlhším a intenzívnym výkonom v mimoriadne chladnom prostredí, vhodné na obnovenie síl u oslabených psov a psov trpiacich nechutenstvom.

Doplnok môže byť tiež používaný ako prvá strava v penziónoch pre psov, pretože vďaka tomu, že je veľmi chutné, pes krmivo rád skonzumuje. Je vhodné aj pre najväčších maškrtníkov.

Vhodné je doplnok krmiva - podávať napríklad aj pri zotavovaní po operácii.

Obsahuje stredne dlhé reťazce (MCT - Meidum-Chain Triglycerides), mastné kyseliny, ktoré majú všetky účinky tukov, avšak neusadzujú sa v tukovom tkanive a sú využívané ako zdroj pripravenej energie.

Doplnok môže byť tiež používaný u všetkých jedincov, ktoré majú problémy so zažívacím traktom, ako napr. zápal pankreasu a jeho nedostatočná funkcia, čo prináša následné zlé vstrebávanie tukov.

Odporúčame podávať Mister Mix ENERGETICO POWDER Dogs ráno, nalačno, pred fyzickou aktivitou. Môže byť použitý samostatne alebo pridaný do kŕmnej dávky psa.

Skvelá chuť doplnku vytvára správnu psychologickú rovnováhu.

Mister Mix NERGETICO POWDER Dogs obsahuje kokosový tuk (MCT-Triglyceridy so stredným reťazcom). Tento typ tukov dodáva energiu, udržuje pocit sýtosti a zároveň sa vďaka svojim vlastnostiam priamo zúčastňuje procesu výroby bunkovej energie. Neukladá sa vo forme tukových buniek. Podľa štúdií sa jedná o najlepší zdroj energie.

Dochádza tiež k podpore esenciálnych aminokyselín za pomoci Lcarnitinu a Taurinu.

Mr. Mix HYPER ENERGETIC Dogs poskytuje maximálny výkon, pokiaľ je podávaný jednu hodinu pred súťažnou aktivitou, nalačno.

Analytické hodnoty v zákl. stave: bielkoviny 1,00%; tuky 90,00%; vláknina 0,00%; popol 0,50%.

Denné dávkovanie: 10g až 30g podľa hmotnosti psa, intenzity záťaže a drsnosti podnebia

Balenie: 800g

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vitamíny pre psov
vek psa: pre všetkých
Položka bola vypredaná…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.